Zmiana modelu sprzedaży oprogramowania Reset2

20/04/2018

Pudełko z instrukcją jako dodatkowa opcja

Ze względu na unowocześnienie modelu sprzedaży oraz zmniejszone zainteresowanie ze strony klientów, producent zrezygnował z dołączania do każdego zamówionego programu pudełka. Jeżeli klient będzie zainteresowany otrzymaniem oryginalnego pudełka zawierającego m.in. instrukcję w formie książki, to przy zamówieniu programów można zaznaczyć dodatkową opcję przesyłki pocztowej, za opłatą 15 zł netto. Opłata jest stała i nie ulega zwielokrotnieniu w stosunku do liczby zamawianych programów.

Jednocześnie przypominamy, że do zainstalowania i uruchomienia programu wystarczy wersja demonstracyjna (umieszczona na naszej stronie internetowej) oraz nr seryjny i klucz. Pełna instrukcja obsługi, przygotowana do druku, znajduje się w każdym programie w menu Pomoc → Instrukcja obsługi do wydrukowania. Każdy z programów ma również wbudowaną, szczegółową i na bieżąco aktualizowaną pomoc kontekstową, dostępną pod klawiszem F1.

Na początkowym etapie pracy z programami przydatne będą również playlisty z „Szybkim startem”, do obejrzenia na kanale Youtube, pod adresem https://www.youtube.com/user/Reset2TV/playlists.

 

reset_pudelko_std

 

reset_pudelko_pro